Sprzęt laboratoryjny

Kompleksowe wyposażenie laboratorium

Materiały Optyczne i Optomechaniczne

Filtry, Lasery, Pryzmaty, Soczewki, Stoły Optyczne

Podłoża półprzewodnikowe

GaAs, GaSb, InP, InSb, InAs
Wyślij nam zapytanie

Kategorie produktów

Rozpocznij swoją drogę do sukcesu z OMEGALAB


Na sukces naszej firmy  składają się starania wszystkich pracowników. To dzięki ich fachowości, zaangażowaniu, umiejętności współpracy z zespołem osiągamy zamierzone cele. Każdy człowiek wnosi do firmy coś nowego: wiedzę, doświadczenie, nowe pomysły. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków pracy, w których potencjał każdego pracownika będzie najlepiej wykorzystany. Zgodnie z przyjętą przez nas filozofią, to właśnie potencjał ludzki stanowi podstawę sukcesu naszej firmy. Dlatego przywiązujemy tak wielką wagę do właściwego doboru kandydatów.


Oferujemy wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej zarówno dla doświadczonych specjalistów jak i dla ambitnych osób szukających pracy już podczas studiów. Jeśli czujesz w sobie potrzebę dynamicznego rozwoju, jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności dołącz do naszego zespołu, by razem z nami uczestniczyć w budowaniu sukcesu firmy.


Jeżeli jesteś osobą lubiącą nowe wyzwania, chcesz się rozwijać oraz uparcie dążysz do realizacji raz wyznaczonych celów dołącz do naszego zespołu. Z naszej strony gwarantujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia, atrakcyjny system premiowy, pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju, szkolenia.


Jeżeli chcesz dołączyć przyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: biuro@omegalab.pl

Informacje handlowe

Problemy z wyborem usługi? Nasi eksperci czekają na Twoje pytania.